Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell csinálni honlapver...

Hogyan kell csinálni honlapversenyt? Valaki segitene?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de ha már tart a verseny feltétlen szólj, mert meg akarom nézni, hogy ütköznek meg a gportálos designer-istenek, az mlapos programozó agytrösztökkel. xDD
2010. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kiírod hogy honlap verseny van kirakod hogy hova küldjék a linkeket és adsz valami díjat...

Ezt egy 7 éves is tudná...

2010. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

az elsőnek:

a verseny már tart, lapunk.hu-s vok xd

am: [link]

majd jobb oldalon "Honlapverseny" menüpont xD

2010. júl. 20. 21:19
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Akkor figyelembe véve, hogy még csak 14 vagy finoman közlöm a véleményemet.

1. Ez a "verseny" olyan komolytalan, hogy arra hirtelen nem is találok illő kifejezést. Te mégis mi alapján döntöd el, hogy melyik a jobb honlap. Gondolom amelyik neked tetszik, csakhogy ez nem mérvadó.

2. A nyeremények gagyik, de nem is ez a baj. A két darab képszerkesztő programot mint ajándékot hogyan képzeled? Ha két ingyenest adsz az piszok röhejes, akinek szüksége van rá az letölti. Ha a photoshop vagy valamelyik hasonló komoly program a nyeremény akkor meg honnan van több százezer forintod a valódi licencre. E nélkül az "ajándékod" törvénysértő, csak az a szerencséd, hogy még nem vagy büntethető. Egy photoshop licencért lehet be is neveznék, ha nem tartana vissza, hogy ezt a gusztustalan nőt ábrázoló képet ki kell tennem a honlapomra. Ha ezzel akarsz jobb helyezést, ahhoz kevés a kép, egy linknek kell lenni mögötte ami az oldaladra mutat. Csak félő, hogy a jelentkezők tudását ennek elkészítése meghaladja.

2010. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon komoly! XDXDXDXD!!!!!!!!
2010. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az utolsó előttinek!


1,Ha neked nem tetszik,akkor kérlek ne szólj bele!!

2,Ez nem valami gagyiság,hanem ez nagyon is sok munkával jár,én már csak tudom! Itt mások szerkesztő képességeiről van szó.

3,Ha az nyeremények nem tetszenek,az nem az én bajom! Bocs!Miért szerinted mit kéne adnom? Személyre szóló bankkártyát?egy új mobilt? 100.00 Ft-os postán?Vagymi?

Jajjmár nemondd már hogy te nem töltöttél le semmit a netről!Mert nincs olyan épeszű lénya,aki már nem töltött volna le akármilyen képszerkesztől!Jaj te a pénzpocsékoló majmok közé tartozol?

És honnan tudod,hogy 14 éves vagyok? lehet hogy csak 13 vagy 109 -.-

2010. júl. 20. 22:55
 7/22 anonim ***** válasza:

azt, hogy hány éves vagy egyértelműen elárulja a megadott emailcím és a stílusod.

Mások szerkesztői képességeit megítélni túl fiatal és túl képzetlen vagy. Majd ha neves grafikus leszel akkor ok, de akkor már magad is szégyellni fogod ezt az oldalt.

Itt nem arról volt szó, hogy ki mit tölt le a nettről, hanem, hogy ezek szerint lopott programot akarsz ajándékba adni és úgy gondolod, hogy ez mekkora nagy jutalom.

2010. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Onnan tudja hogy annyi éves vagy körül belül mert ez a "nyafogós" korszakod szerintem.Sokra nem mész a honlapversenyeddel bizonyos felsorolt okok miatt.

És minek meg nyerni a honlapversenyt ha csak két ingyenes képszerkesztőt kapok?Inkább nem teszem ki a képet és letöltöm őket...

2010. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jéé én benevezek az oldalversenyre...Kapok egy teljes "dizit" XD
2010. júl. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

na te aztán nagyon kiborítod az embereket! nagyon szép vagy! gratula magadnak! -.-


Ja és ha nem ilyen oldalakat csinálnának,akkor MIRE lenne a lapunk.hu, a mlap.hu ,5mp.eu,ewk.hu??akkor??na mondd meg nagyokos-.-

2010. júl. 21. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!