Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért törölték az oldalamat a...

Miért törölték az oldalamat a Gportalon?

Figyelt kérdés
Nemrég létrehoztam egy oldalt a Gportalon, de még nem raktam rá semmi tartalmat, gondoltam, majd karácsony napján belekezdek. Beírtam a keresőbe, de nem jött be. Érdemes így újra megcsinálni az oldalt? Az szerencse, hogy még nem írtam rá semmit, de vajon ezért törölték? De ha tele rakom tartalommal és úgy törlik? Nektek volt már hasonló tapasztalatotok?
2019. dec. 25. 07:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Már megoldódott. Nem törölték, hanem a létrehozáskor kihagytam belőle betűt! Én hülye!
2019. dec. 25. 07:57
 2/4 anonim ***** válasza:

LoL

Biztosan szép igényes munka lesz.

2019. dec. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Saját oldaladat keresőn keresztül éred el?
2019. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom az url címre gondolt a kérdező. Elég... Érdekes, hogy már valaki a weboldala címét sem tudja helyesen leírni. Azért sok sikert, tanácsolok egy beépített helyesírás ellenőrzőt. (nem, poén volt, ne vedd magadra) De tényleg figyelj ilyenekre oda. :)
2021. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!