Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segítene valaki WP telepítésbe...

Segítene valaki WP telepítésben akár üzenetben is?

Figyelt kérdés
wordpresst szeretnék telepíteni mac gépre. Valaki tud segíteni? Esetleg ajánlani valami ingyenes adatkezelő programot? Esetleg itt üzenetben valami számítógép zseni segítene?

2020. febr. 1. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
"installing wordpress step by step" vagy hasonlóra keress rá, esetleg "Wordpress telepítése lépésenként" vagy hasonló. Képernyőképekkel is szokták mutatni mit-hogyan.
2020. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem, de sajnos így se olyan egyszerű. Amelyik adatkezelőre azt mondják, hogy ingyenes, annak a fele se igaz. Egyedül a File Zilla-t tudtam telepíteni a gépre. A MYSQL adatkezelőt próbáltam letölteni, de sikertelenül.
2020. febr. 1. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
3000ft egy tárhely.., ami tesztelesre jó. 1 évre...bérelj egyet.
2020. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2020. febr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked ezek közül kell valamelyik webes fejlesztői környezethez Machintosra:

MAMP

MNPP

Ampps


Windowsra pl WAMP...

De aki nem ért arabusul, ne beszéljen arabusul!

2020. febr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!