Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol rontottam el a feladatot?

Hol rontottam el a feladatot?

Figyelt kérdés

Egy videó alapján próbáltam elkészíteni egy slidert html+css+javascript -el. 14:31 perckor vettemészre hogy nem működik.

Videó:

[link]


HTML:

[link]


CSS:

[link]


Javascript:

[link]



2020. szept. 13. 23:28
 1/6 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem hogy ezt írta ki a böngésző amikor vizsgáltam az oldalt: Uncaught ReferenceError: prevSlide is not defined

at HTMLDivElement.<anonymous> (script.js:10)

2020. szept. 13. 23:35
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

"ReferenceError: prevSlide is not defined"

Egyértelmű ahibaüzenet: a Javascript kódban nem definiáltad a prevSlide() függvényt.

2020. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogy javítsam ki?
2020. szept. 17. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: A Javascript-kód 15. sorban kezdődő nextSlide() mintájára írd meg a prevSlide() függvényt, csak 3 sorban - a 16. sor feltételének jobb oldalát, a 17. sor értékadásának értékét, illetve 20. sor posztfix növelését kell módosítani - kell változásokat eszközölni.
2020. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! De ez így számomra kínai. Míg nem látom hogy kell addig nem fogom érteni.
2020. szept. 17. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: kb. 16:20-nál kezdődően írja be az említett függvényt:

[link]

de a teljes forráskód elérhető a videó leírásában található linkről:

[link]

bár szvsz. nem tartom jó oktatási/tanulási módszernek azt, ha a kódot csak lemásolod és nem jár hozzá magyarázat, nincs elmimdva, hogy az adott rész mire, hogyan szolgál.

2020. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!