Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Front-end fejlesztő állás...

Front-end fejlesztő állás papír nélkül, de valódi tudással lehetséges?

Figyelt kérdés

Most nem azt kérdem, amit szoktatok írni, hogy "A papír szarra se jó csak a tudás"...


Ezt értem, rendben van, és szerintem is a tudás ér valamit, nem a papír. A papír már a tudás velejárója kell, hogy legyen. A kérdés az, hogy VALÓDI állást hol lehet találni biztos front-endes tudással, de mindenféle papír nélkül?

Esetleg egy tanúsítványt rakjak le 3-6 hónap alatt? Nagyobb esélyeim lesznek? Úgy figyeltem meg, hogy inkább középfokú, és főiskolai/egyetemi végzettség szükségeltetik ahhoz, hogy állást találjon az ember.


Köszönöm aki segít, és annak mégjobban, aki tapasztalt e téren.


2020. nov. 10. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen a nem valódi állás?

Hogy lehet biztos frontend tudásod, ha még nem dolgoztál élesben?

Remekül el lehet boldogulni papír nélkül csak legyen egy ütős portfóliód publikus git accal.

2020. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!