Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan fordítanátok a Home...

Hogyan fordítanátok a Home gombot egy alkalmazásban, vagy egy weblapon?

Figyelt kérdés
A haza szerintem nagyon magyartalan lenne ebben a helyzetben. Főoldal lenne a jó?
2021. febr. 10. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Főoldal/kezdőlap
2021. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy olyan még kimaradt, hogy ha valaki dislikeolta, tudom, hogy azt jelenti, hogy nem kedvelte, de ha jön egy értesítés például, akkor mit lehetne? Úgy értem hogy mondjuk "Kiss Pista nem kedvelte a bejegyzésed" így értelmetlen, a dislike meg ugye angol. Úgy jó, hogy xy-nak nem tetszik a bejegyzésed?
2021. febr. 10. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem erről nem kell értesítés. Elég ha csak a likeokról van. Egyetértek, hogy lehessen dislike-olni, de ne toljuk már a felhasználó képébe, hogy kik utálják őt!
2021. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Lehetne mondjuk "Kiss Pistának nemtetszik a bejegyzésed", vagy "Kiss Pista nem kedveli a bejegyzésed".

2021. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem az enyém az oldal, nem tudom kivenni belőle a dislike értesítést. Csak azon gondolkozom, hogy pl az alkalmazás részében ott nem hangzik-e hülyén, ha a home-ot főoldalnak vagy kezdőoldalnak fordítom, végülis nem weboldal. A weboldalon jó lesz főoldalnak.
2021. febr. 10. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehetne akár kezdőképernyő is.
2021. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!