Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi okozhatja ezt a problémát?...

Mi okozhatja ezt a problémát? (Bootstrap, CSS)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a kártyáimba helyezett képek két oldalán egy nagy rés van a kártya széla és a kép széle közt.


Itt a leegyszerűsített kódom, ami tartalmazza az összes osztályt amivel bele piszkálok a kártyák működésébe:

[link]


Erre gondolok:

[link]

(Képmegosztó oldal)


Leellenőriztem több böngészőben is, és mindben ugyanilyen (Safari, illetve Windowson Chrome, Opera, Firefox).


Néztem, hátha a margin okozhatja a gondot, vagy a padding, de ugye meg se adtam neki. Ha 0-ra rakom, az sem jó. Ami megoldja, de másik problémát okoz, az az, hogy a kártyát col osztályú divbe teszem. Ilyenkor viszont a kártyák közti hely túl nagy lesz (ami jelenleg van az lenne az ideális).


Van bármi ötletetek?



2021. ápr. 19. 22:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Bár nem kaptam választ, annak aki rátalál erre a kérdésre:


Amikor belinkeltem a Bootstrap CSS fájlt, akkor véletlen az 5-ös verzió bétáját linkeltem. A probléma ott rejlik hogy én a 4-es verzió dokumentációját néztem, mert amikor ezt írom még nem elérhető az új.


Konklúzió: figyeljetek az ilyen apróságokra! :D

2021. ápr. 20. 00:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen nem mindegy hogy melyik változat. Egy újabbnál a kód is átalakul.
2021. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!