Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyire van értelme egy CSS...

Mennyire van értelme egy CSS keretrendszert elkészítsek?

Figyelt kérdés

Nem lenne nyilvános, csupán a saját munkám megkönnyítése és felgyorsítása miatt.


Illetve az is érdekelne, hogy ha ezt munkákban használnám, akkor ezért ugye nem perelnék össze-vissza egymást a megrendelők? (ugyanaz a kód, persze módosításokkal hogy alkalmas legyen az adott oldalhoz)


Elnézést a valószínűleg eléggé hülye kérdésért, de a Google nem adott választ.


2021. ápr. 29. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem lebeszélni szeretnélek, de annyi framework van, azok nem jók számodra, miért? Miben lenne jobb a te munkád, keretrendszered ezeknél?

Akkor van értelme ha kapásból mindkét kérdésre rögtön tudsz választ adni, hosszabb gondolkodás nélkül.


Beperelhetnek-e:

Nem tudjuk... Ha úgy kötsz velük szerződést hogy itt a munka készen, minden a tietek 100eFt lesz. Akkor igen mert eladtad nekik. Ha azt leszögezed szerződésnél hogy minden a tiéd, ők nem átruházható jogot kapnak a használathoz, vagy tudomásul veszik hogy ezt a komponenst te továbbra is árulod akkor nem.

Teljesen rajtad múlik, milyen szerződést kötsz. Általánosságban a "mindent eladsz" több pénzt hoz, de ilyen esetben nem éri meg.


Példa:

Blizzard (játék gyártó/fejlesztő cég) - World of Warcraft:

Ez egy MMORPG játék, előfizetéses. Neked mint játékos nincs accountod, a Blizzard 'kölcsön' ad egyet, ha megveszed a dobozos játékot és fizeted a havidíjat, használatra, de az account az ő tulajdonuk. Ezt a next,next,next,I accept résznél amit Terms of Service-nek hívnak le van rögzítve és az emberek 90% nem is tud erről, mert nem olvassa el.

2021. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kétlem hogy emiatt bárki perelhetne... Millió oldalon jelennek meg bootstrap-es gombok mégsem perelik egymást hogy he az az én gombom...
2021. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Van egy rakat keretrendszer, vannak köztük commercial free licencelésűek, szerintem felesleges neked ezzel szenvedned.
2021. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg sok keretrendszer van szerintem is felesleges sajátot írni.


Perelni nem fognak, mert a CSS keretrendszerek is tulajdonképpen he leegyszerűsítve nézzük akkor classok és szabályok gyűjteménye és némi JavaScript.

2021. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!