Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy jeleníthetem meg böngésző...

Hogy jeleníthetem meg böngészőbe a weboldalt ha nincs konkrét domain címhez kötve? többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy weboldalam amit el is érek FTP-n keresztül, lehúztam helyi gépre a tartalmát, már nincs domainhez kötve, csak localba szeretném megjeleníteni de nem tudom hogy kell. Nem index.html a kezdőlap, ha az lenne megtudnám nyitni.. sajnos ez index.php amit nem jelenít meg csak úgy a böngésző.

2021. jún. 7. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy szerver is, amin fut. Rakj fel pl egy XAMPP-ot. Viszont nem tudunk semmit az oldalról, ezért onnantól, hogy htaccess meg mod-rewrite-ot kell használni, az adatbázis importálásán át egész komoly szopókákig bezárólag további beállítgatásokra lehet szükség. Optimális esetben felraksz egy xamppot, bemásolod a cuccost a public_html-be és menni fog, viszont ha adatbázist is használ az oldal akkor arra is szükség lesz.
2021. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a böngészőből természetesen http://localhost lesz a cím amit be kell írj, ami gyárilag benne van a public_html-ben azt nyugodtan törölheted.
2021. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jeleníti meg a böngésző, akkor mindenképpen szükséged lesz egy webszerverre - Windows alatt ilyesmi például a XAMPP:

[link]

vagy a WampServer:

[link]

aminek a megfelelő könyvtárába kell elhelyezni az oldalt.


Viszont ha dinamikus oldal, élek a gyanúperrel, hogy tartozik hozzá egy adatbázis is - azt is le kéne szedned az eredeti oldalról.

2021. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a lejátszási listában mindent megtalálsz.

2021. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!