Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP verzióváltás joomla...

PHP verzióváltás joomla oldalon miért nem működik?

Figyelt kérdés

Van egy joomla alapú weboldalam, amin azt írja a vezérlőpulton, hogy jelenleg a kiszolgáló 7.4-es php-t használ, ami elavult, ezért javasolja a 8.0-ás verzióra váltást. Viszont amikor a c-panelen átállítom a php verziót 8.0-ra, akkor a weboldal nem jelenik meg, csak egy üres lap, holott a joomlát már lefrissítettem a legújabb verzióra.

Mit lehet tenni, hogy tudjak új verzióra váltani?



2023. ápr. 20. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

A profi igen, persze azzal se fog sokat elérni, hacsak nem írja át a kódokat.

Ha profi lenne nem tette volna fel a kérdést se.

Szóval egy amatőrnek amatőr tanácsokat lehet csak adni, mert egy profi tanáccsal semmit se fog kezdeni.

Ha csak egy kicsit is értene hozzá akkor már a PHP8-t se kapcsolta volna be mielőtt meg nem győződik a J. és annak bővítményeinek a php v. támogatásáról.

2023. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Miért kéne átírni a kódokat ahhoz, hogy megnézze az errorlogot?
2023. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok profi, valamicskét konyítok a dolgokhoz, de ehhez a területhez nem. Ezért is kértem tanácsot, de úgy tűnik ez a probléma túlmutat a lehetőségeimen.
2023. ápr. 26. 09:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Vmpayment nem biztos hogy támogatja a php8-t utoljára 2019-ben frissítették.
2023. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!