Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerettem volna hobbi/tanulási...

Szerettem volna hobbi/tanulási céllal egy ingyenes atw.hu oldalt létrehozni. Sikerült is, Filezillával szerettem volna feltölteni a saját index.html oldalamat, de nem enged csatlakozni? Hibaüzenet a megjegyzésekben.

Figyelt kérdés

530-Login incorrect.

Response: 530 Errol az IP cimrol nem lehet belepni!

Jelszó, minden egyebet hibátlanul adtam meg, nem tudom, mi lehet a probléma, nem vagyok tiltva illegális tartalmak miatt sem, ez az első alkalom, hogy atw.hu ingyenes szolgáltatást akartam használni. Egy egyszerű kis online játékot szerettem volna feltölteni. Tud valaki valami okosat?



2023. júl. 19. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

atw :D :D :D :D :D


már 20 éve is egy elavult fos volt.

2023. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Másik ingyenes tárhelyet ajánlhatok? [link]

Ez reklámmentes, választható a PHP verzió, van script telepítő és még csomó más szolgáltatás. Ez az ingyenes tárhely gyakorlatilag felér egy fizetőssel.

2023. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Total Comanderrel próbáld
2023. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Passzív mód és TLS bepipálva?
2023. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Külföldi IP-cím, figyelmetlenül olvastam el regisztrációkor a szabályzatot, náluk ez kizáró ok. A Nethely viszont jónak tűnik, köszönöm. :)
2023. júl. 20. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!