Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Azoktól kérdeznék, akiknek...

Azoktól kérdeznék, akiknek vállalkozóként nincs weboldala! Mi az oka, hogy nincs?

Figyelt kérdés
máj. 12. 12:54
 1/8 anonim válasza:
50%
Felesleges, úgyis mindenki Facebookon keres.
máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Az első jókora ökörséget írt, de ha már itt tartunk, akkor azt is megmagyarázhatod, hogy akkor miért nem foglalkoznak a vállalkozók a Facebookkal, vagy miért nem szervezik ki? Majd maguktól röppennek az ügyfelek, mi? Megálmodják, hogy létezik valahol az a vállalkozó.
máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem a netről szerzem az ügyfeleimet.
máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Google Maps-en fent van, minden szüksége információval.


Mégis, az emberek nem értelmezik az ott lévő szöveget (nyitva tartás, keress telefonon, GYIK, stb.)


Amíg két sort sem tudnak értelmezni, addig felesleges pénzt kiadni egy komolyabb weblapra.

máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Google maps-en sokaknak egyéb social media van belinkelve. A legtöbb vállalkozásnak abszolút lényegtelen egy weboldal lefejlesztése és karbantartása.
máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert tönkre akarnak menni.
máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs vállalkozásom de muszáj reagálnom a #1 re. Én sohasem foglalkozok olyan céggel, aminek csak egy facebookos oldala van.

Nem vagyok hajlandó képekről biherészni nyitvatartást és árlistát főleg hogy a face sokszor nem időrendben jeleníti meg a bejegyzéseket. Elvész a fontos információ.


És nem azt mondom hogy mindenki úgy gondolkozik mint én, de nem vagyok egyedül

máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó részénék tényleg nincs szűksége többre mint a egy gMaps adatlap, üzletek ahova bemész megveszed... Maximum helyi érdeklődök bejelölik követésre a Soc felületen, aztán megkapják az aktuális infókat.


Olyan amely online rendelésekből él, azoknak persze szükséges.

Viszont nagyon sokszor tapasztalom, hogy még egy rendes elérhetőség - nyitvatartás sincs az oldalukon, vagy nehezen található meg.

Illetve 1-2 mondat a szolgáltatásról de se ár lista se más információ, nem hogy olyan profi megoldások mint pl. kalkulációk...

pl. ablak cseréhez, be kellet menni 6 üzletbe mert semmit érő infók voltak, ott megadni mindenek mekkora ablakra van szükségünk, egy email címet megadni, amire ~1 héten belül elküldték az árajánlatot.

Volt amelyik telefonszámot kért, és hogy majd telefonál ha kész az árajánlat, akkor bemehetek (gondolom rábeszélésre).

Nagyon sokat lehetne még fejlődni ilyeneken, egyrészt, gyorsabb lenne a kalkuláció, vevőnek se kellene X helyre elmennie akár 1-2 napot el ba...

máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!