Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha ultraweben regisztráltam,...

Ha ultraweben regisztráltam, akkor nem lehetne hogyha valaki beüti a webcimem akkor egyből átugorjon az index. Phpre? Webcim. Uw.hu -> webcim. Uw.hu/index. Php

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Valahol az admin felületen van egy beállítás, hogy index.html, vagy .php az alapértelmezett nyitólap...


Legalábbis jó 5-6 éve még volt.

2010. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen az megvan...

de pl weboldalam.uw.hu -n van reklám

és a weboldalam.uw.hu/index.php- n nincs :D

és azt szeretném hogy automatikusan a weboldalam.uw.hu ról átirányítsa az indexre

2010. dec. 29. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért kapod ingyen a tárhelyet, hogy a felső reklámcsíkot az oldalad látogatói megsasolják. Megoldható, hogy ez a reklámcsík ne látszódjon (vagyis az oldalad töltse be egyből), de akkor megszeged az ultraweb felhasználási feltételeit, ahol ezt bizony kikötik. És ezért viszont felszólítás nélkül törölni fogják az oldalad.
2010. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az engem nemérdekel csak az hogy az indexet töltse be egyből.
2010. dec. 29. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
A felső reklámcsík eltávolításáért fizetned kell.
2010. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én már eltávolítottam az index.php-ban fizetés nélkül, de valaki azt mondja már meg hogyha valaki begépeli az enwebcimem.uw.hu-t akkor átirányítsa az enwebcimem.uw.hu/index.php-ra
2010. dec. 29. 11:21
 7/8 anonim válasza:
Hát azt be lehet állitani a Tárhely módulban ott hogy Könyvtár index beállítása, de ha PHPFusiont vagy e107et használsz, akkor nem fog müködni, mert ott a news.php számit a főoldalnak, az index.php ÜRES, ebben az esetben kell készits egy index.html-t, amelyben legyen egy link, arra az oldira, ahol van a tartalom és azt feltöltöd FTP-n, és akkkor ott a Könyvtár index beállításánál index.html-re kell állitsad. Ha nem érthető, szólj bátran és belemegyek a részletekbe:D
2010. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kezdőlapnak szánt fájlodat átnevezed valamivé, csak ne index legyen. Legyen mondjuk kezdolap.html

Ezután létrehozol egy index.php nevű fájlt amibe beírod a következőt:

<?php

header("Location: [link]

?>


És kész.

2011. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!