Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol olvashatok róla, hogy...

Hol olvashatok róla, hogy hogy kell weblapot készíteni? Ha mindent ingyen csinálok, akkor mit hozhatok ki belőle? Ez pl. jó? :

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek talán ez:

[link]


Ez is jó (angol, de sztem érthető)

[link]


de rákeresve a "html tutorial" és "html tags" szavakra, az első oldalak szinte összes találata jó.


HTML-el statikus oldalakat tudsz létrehozni, amik mindig ugyanolyanok, bárki is nézi meg. De először ezt kell megtanulni.


Utána jöhet a php és a JavaScript. Ezekkel tudod "személyre szabni" a weblapodat, interaktívvá tenni. (Ezeket a html kódba kell beleépíteni, ezért kell előbb azt megtanulni)


Szerkesztő sokféle van, én jegyzettömb egy bővített változatát használom (Notepad++) Itt tényleg csak a nyers kódot látom, de nekem ez a módszer tetszik a legjobban. Vannak Word-höz hasonló szerkesztők is, az első, amire bukkantam: [link] de ezeket nem ismerem (nem használom)


Csak html és benne php használatával csináltam ezt az oldalt: [link] Bár még bőven fejlesztés alatt áll, de szerintem egy átlag embernek bőven megteszi (vállalatok azért százezreket nem adnának érte :) )


Ami meg még jó lehet: ha neten találsz valami jó dolgot, ami tetszik neked, nézd meg az oldal forrását, az adhat ötletet a megcsinálásához - de ne azt másold le. (php részét nem lehet megnézni, azt már átalakítva küldi a szerver)


Ha bármikor kérdésed van, keress meg priviben. Akár a továbbhaladáskor is :)

2009. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt nem árt olvasgatni:

[link]

meg itt is:

[link]

2009. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami kimaradt:

Persze minden saját az oldalon, semmit nem költöttem rá. (Anyukámnak csináltam)


Az általad írt oldalt nem ismertem, íyg nem tudok róla véleményt írni.

2009. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ez az oldal segített hogy ingyen weblapot készítsek, és felrakjam a netre.

[link]

Nem túl részletes de a linkek hasznosak.

2010. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!