Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal feltöltése tárhelyre?...

Weboldal feltöltése tárhelyre? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Dinamikus weblapot kell csinálnom, de egy kicsit bajban vagyok ezzel. Felraktam itthon a gépre a PHP Home-ot, amiben ugye van phpMyAdmin, mysql stb. Na most, ha az itthoni gépen szépen elkészítem az oldalakat, és a hozzá tartozó adatbázist, akkor utána ezeket hogyan tudom feltölteni egy ingyenes tárhelyre (azt tudom, hogy ftp-n keresztül lehet). Tehát, hogy ne csak a localhost/weblapnev működjön, hanem minden rendesen az adott (esetemben egy ingyenes [tarhely.biz]) tárhelyről.


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. febr. 20. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnyitod a phpmyadmint és exportálod a táblákat valamilyen formátumba, pl sql vagy zip is jó.

Utána feltöltöd a weboldalad fájljait a tárhelyen a megfelelő könyvtárba (ez általában www vagy htdocs vagy csak simán a gyökér)

A tárhely admin felületén megnyitod a phpmyadmint és importálod a táblákat

Utolsó, hogy reménykedsz ennyi elég, mert ha sql errort kapsz az biza már a táblák szerkesztgetését vonja magával ami hozzáértést igényel

2011. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A-a hagyd ezt! Belépsz a Total Commanderbe, ott van fent, hogy hálózat: FTP kapcsolódás- új kapcsolat

beírod a dolgokat, pl.:

kapcs. neve: xy

kiszolg. neve: ftp.tarhely.biz

Felhasználónév: xy

jelszó: linkinpark123

és leokézod.

Ilyenkor megvárod míg betölt, és e TC (total commander) egyik oldala a tárhelyed!

2011. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!