Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan és milyen programban...

Hogyan és milyen programban tudok webshopot készíteni?

Figyelt kérdés

Bovebben:

Nem ertek a programozashoz, eddig Cs4-ben megcsinaltam a webdesign-t es frontpageben fejeztem be a weblapokat amiket csinaltam. Szeretnek egy webshopot letrehozni, talaltam a neten tobb sablont is aminek a designjat tudom alakitani, de aztan milyen programban tudom felepiteni magat a "rendszert"? Eddig is mindent autodidakta modon tanultam meg, ez sem lesz akadaly, csak segitseg kene, hogy hogyan honnan gyujtsem be az infot, es ha segitetek celiranyosan akkor gyorsabb is :)

Koszonom!!

CSS, HTML


2011. márc. 22. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez komoly kliens-szerver kommunikációt igényel.

Pl ilyen párosok:


Adatbázis saját vagy bérelt általában MySQL

Szerveren lehetnek: JAVA, ASP.net, Ajax, PHP, WCF...

Kliens felé: PHP, HTML, JAVA, SilverLight, WPF, ASP.net, Flash


Ha profi honlapot akarsz, egy modern technológiával, akkor ilyen könyveket olvass el, és tanuld is meg:

MySQL

Adatbázis tervezés

C# és SilverLight

WCF

2011. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz mindenáron a saját fejlesztéshez, használj ingyenes webshop-motort, van többféle is. Meg van írva az egész, neked csak telepítened kell, testre szabható, stb. A legtöbbhöz van magyarosítás is.

Csak egy példa: [link]

2011. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!!
2011. márc. 22. 22:18
 4/4 4dd4m válasza:
google -> free webshop
2011. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!