Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi legyen a témája az oldalamnak?

Mi legyen a témája az oldalamnak?

Figyelt kérdés
Elhatároztam ,hogy készítek egy weboldalt magamnak csak nincs ötletem hozzá ,hogy mi legyen a téma. Az eszközök már megvannak a weboldal készítésére. Esetleg ha valakinek van valami jó ötlete és egy kicsit is ért az ilyen dolgokhoz az társulhatna velem :)
2011. máj. 2. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hali

Szerintem írj valami szexel kapcsolatos oldalt azok nagyon menők és talán látogatni is fogják.

Ellenkező esetben játékokat szeretnek az emberek.

Hogyha pénzt akarsz keresni akkor "álláskeresős" oldalt ami annyit tesz ,hogy egy emelt díjas telszámot kell felhívni ami csak "200" ft ami valójában 500 Kb ez a szánalmas valóság.....:SS

2011. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen témára gondoltam bár végülis biztos ,hogy sok látogatót hozna :D de nem hiszem ,hogy ezt az ötletet fogom alkalmazni :D pénzkeresés annyira nem számít ,nem ez a fő cél. A fő cél ,hogy érdekes legyen az oldal, "híres" sok látogatóval (visszatérők). Várom még az ötleteket :)
2011. máj. 2. 19:28
 3/13 Bandit87 ***** válasza:
napiszar
2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
napihugy
2011. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tegyél fel magadnak néhány kérdést!

Pénzt akarsz vele keresni? Mennyi tőkéd van? Ha nincs akkor milyen lehetőségek vannak ezen a téren, ezen lehetőségek közül melyik tűnik keresettnek, mihez lenne kedved? Mennyi programozói tudásod van, esetleg tudsz-e felvenni embert hozzá. Az üzemeltetéshez kell-e alkalmazott...

Ha ingyenes tartalmakat akarsz a honlapodra, akkor szintén mihez lenne kedved, online játék? Programok, Filmek, FanSite, Blog...

2011. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Törölték a válaszom:D nagy itt a cenzúra!:P
2011. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bezzeg az enyémet nem. Pedig teljesen értelmetlen és hasztalan volt!

Amúgy igaza van az előttem előtt szólónak.

2011. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pár hete készítettem én is egy weboldalt, semmi extra, ingyen tárhely, sablon, de kezdetnek szerintem ez is megteszi. Sajnos nem sok időm van fejlesztgetni, ha érdekel beszállhatsz társszerkesztőnek.

[link]

2011. máj. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az összeragadt seggszőr kifésülésének szakmai trükkjei és főbb buktatói.
2011. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

montihun válasza:


Az összeragadt seggszőr kifésülésének szakmai trükkjei és főbb buktatói.



lolek

2011. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!