Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet olyat készíteni ha...

Dj-tes kérdése:

Hogy lehet olyat készíteni ha az oldal pl sokáig töltődik kiír az oldalra hogy pl sajnos az oldalt nem tudtuk megjeleníteni vagy valami haszonlót remélem jó írtam le?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen nyelven?
2011. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
html
2011. aug. 6. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:

:D én voltam a hülye, ne haragudj..


szóval html-ben sehogy;a kérdés arra vonatkozott, hogy php vagy js?

2011. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmibaj js
2011. aug. 7. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Js-sel elég gány lesz; php sokkal elegánsabb lenne, de ahogy akarod..


Még azt szeretném tudni, hogy az alábbi két eset közül melyiket szeretnéd megvalósítani:

1.) Ha a felhasználó belép az oldaladra és pl 18másodperc múlva még mindig nem töltött be az oldal, akkor jöjjön be egy teljes képernyős hibaüzenet, hogy hiba! (ergó egy új, error.html lapra irányít át)

2.) Mint a gmail: elkezd betölteni, majd 18 másodperc után kiír egy "az oldal betöltése qrva lassan megy" feliratot, de ettől még tölti tovább befele az oldalt.


melyik?

2011. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
inkább az első lehet ne mégis a php-ba
2011. aug. 7. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!