Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tudom megnézni a weboldala...

Hol tudom megnézni a weboldalam látogatottságát?

Figyelt kérdés
Pár napja csináltam egy weboldalt a mlap-on.Régen is volt már itt weboldalam,de akkor volt egy külön alkalmazás erre a célra,de az már nincs.megtudom ezt valahol nézni?
2011. aug. 18. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Elég jó látogatottság figyelő. :)

2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ezt le kell tölteni vagy mi?
2011. aug. 18. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
beregisztrálsz a nyitólapon megadod az oldalad címét, még címkéket kell azt hiszem aztán egy kis script-et beilleszt el minden oldalra amit nyomon szeretnél követni
2011. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért az mlap-os oldalt weboldalnak nevezni kissé túlzás.

És értem én, hogy zokni vagy a weboldalkészítéshez, de attól még a Google Analytics használatához nem kell webmesteri képzettség. Minden nagyon szépen le van írva!

2011. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majdnem kész.Na de ezt a kód micsodát hová is kell nekem berakni?
2011. aug. 19. 10:00
 6/8 A kérdező kommentje:
és akkor nem működik semmi ha a követő kódot én nem teszem sehová?
2011. aug. 19. 10:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Az most jó,ha a kezdőlap szerkesztésénél megnyomtam a forráskódot és annak a legelejére beillesztettem a követő kódot?
2011. aug. 19. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:

<head>

</head> közé

2011. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!