Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblap látogatottság növelése,...

Weblap látogatottság növelése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy weboldalam : Röhögögörcs


Nagyon jól üzemel de sajnos nem tudom elérni a kívánt látogatottságot! Tudnátok nekem tippeket adni hogy hogy lehet ingyen növelni a nézettséget?

sok mindent kipróbáltam már bannercsere..pl de nem találtam olyan weboldalt ahonnan jöttek volna.

Kérlek osszátok meg velem, hogy mit kéne tennem!

Köszönöm!

Attila


2011. aug. 29. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit kezdjünk egy szem röhögögörccsel?

LINKET!

G.

2011. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A keresőoptimalizálás lesz a te barátod.


[link]

2011. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi az egy link lett volna

[link]

Ez az oldalam!

2011. aug. 29. 21:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges reklámozni, mivel 10000+ ilyen oldal van. És azért mert lecseréled más oldal logóját a saját logódra, még leszedted valahonnan. Tehát nem egyedi. És unalmasak már az ilyen oldalak... napiszar, puruttya, vicclap. Ott bőven megvan az összes ilyen kép, rommá vannak látogatva. Nem fognak hozzád járni az emberek... szóval szerintem felesleges reklámozni...
2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm , de nem azt kértem, hogy írd le a weblapomat hanem azt ,hogy hogyan tudnák több embert odacsalni!
2011. aug. 29. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kik tudnák?
2011. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorikerdesekkel bannercsere? Innen szerintem sok látogató jönne. Amúgy rosszak az anyagok. Saját dolgokat rakjál fel, amiket te készítettél, ne olyanokat, amiket máshonnan másoltál. Találj ki te is ilyen vicces dolgokat:) esetleg heti 1x én is csinálhatok majd valami jót, SAJÁT kezüleg, ha segítségre lenne szükséged:)
2011. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Újabb sablonos "vicc"blog.

Inkább legozz, mert ez nem a te műfajod.

És a lopás bűn.

G.

2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nem blogszerű ez egy egyedien felépített vicces képGYŰJTŐ oldal. Amely összegyűjti a legviccesebb képeket! És mellesleg ezzel az oldallal nem kevés munka volt nem kellene leszólni! Ha nincs rendes válaszod inkább ne Írj!
2011. aug. 29. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összegyűjtés meg az összelopkodás szerintem két különböző dolog...
2011. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!