Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kellene egy látogató számláló,...

Kellene egy látogató számláló, én hogyan tudnék sajátot csinállni?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma, hogy csak egy bizonyos design-u számláló passzol a weboldalamba, de az try.hu-s és ha minden igaz hamarosan lessz egy uj domain, de számlálóra szükségem van, linkelek egy képet hogy nhogyan néz ki a mostani, méretben ekkora kellene, és lehetőleg a számok is ott álljanak, ahol most, meg ami még kellene, az hogy én tudjak neki tenni hátteret, saját képből. Lehetséges ez? Ha igen nagyon kérem SEGITs!! :) Előre is nagyon szépen köszi. :)
2011. szept. 5. 08:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Igy néz ki a mostani számlálóm, hasonló kellene, csak ne legyen try.hu függő.
2011. szept. 5. 08:25
 2/8 A kérdező kommentje:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 5. 08:26
 3/8 zsomkovacs ***** válasza:
71%

Holnap megcsinálom, ha még kell.

Mit mér a felső és az alsó számláló?

2011. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megköszönném, az alsó az össz látogató, a felsó a napi, :)
2011. szept. 5. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

google...


hit counter online


lehet jókat találni... oldalletöltés, egyedi látogatók, napi látogatók, online látogatók. kb ennyi. keress rá. script kódot beilleszted és megjelenik. sokhelyen komplett statisztikát is kapsz a látogatókról.

2011. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi s választ, értékelem is hogy vetted a fáradtságot, de nekem sajnos csak olyan jó, amiket leirtam, hidd el,nem egy két órát öltem bele hogy megtaláljam az igazit, de nincs, az a méret, ha pedig véletlen ráakadok a méretre, nem passzol a szin, ezért is kellene olyan, ami akkora mint a try.hu-s om és a hátteret én tudjam betenni neki saját képből, de mégegyszer köszi a választ :)
2011. szept. 5. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a legegyszerűbb, ha egy háttérképre rakod rá a szöveges számlálódat.
2011. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem rossz ötlet, megpróbállok keresni egy olyan szöveges számlálót. :) Kösz a tippet ;)
2011. szept. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!