Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Link az oldalon belül...

A Link az oldalon belül nyíljon meg! Hogyan?

Figyelt kérdés

Készítek egy oldalt html és divek segítségével és egy olyan problémába ütköztem, hogy van a fenti menüsáv

és azt szeretném, hogy a középső divben nyíljon meg aki a menüsávban kattint egy gombra. megoldható-e frame-k nélkül, htmlben a divek segítségével vagy phpban csak és akkor milyen lehetőségek vannak.

Előre is köszönöm a válaszokat! Remélem értitek mire gondolok :D


2011. szept. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy frame-ekkel htmlben; vagy divekkel, de ahhoz php kell.


php-vel pl így:


A menüpontoknak a következő linkelést adod:

pl: ?lap=fooldal

a tartalom részbe ( ahol a tartalom töltődik be, pedig a PHP: )


<?

if(!empty($oldal))

{

if (!file_exists('lap/'.$oldal.".php") )

{

include("lap/fooldal.php");

}

else

{

include("lap/". $oldal .".php");

}

}

else

{

include("lap/fooldal.php");

}

?>

2011. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom
2011. szept. 16. 15:57
 3/5 A kérdező kommentje:
már csak az lenne a kérdésem hogy az oldalban lévő oldalra hogy tudom a hátteret ráhelyezni? mert mindig fehér marad...próbáltam már html kódokkal de vmiért nem működött...
2011. szept. 19. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, kód nélkül nehéz, de: úgy, hogy az oldalban lévő oldal az pl nem egy oldal, hanem az ott található elemeket div-be teszed és nem csinálsz neki hátteret.. /ergó: az oda beizélt oldalnak nem kell egy fullos html /html közé tett oldalnak lenni, mivel az beépül az oldalba/
2011. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy csináltam hogy beraktam egy divbe és annak adtam hátteret így már megjavult aztán volt egy kis csúszás, de kapott egy kis minuszos margint és helyre állt minden és szép és jó :D
2011. szept. 20. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!