Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascript centerre igazítás?...

Javascript centerre igazítás? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémám lenne az általam készített weblappal, hogy beállítottam javascript-el stíluslap váltás, ebből következik hogy az összes elem amit az oldalt tartalmaz, az CSS-ben van megírva. Na most a problémám itt kezdődik. Megcsináltam 4 féle méretben az oldalt:

-1920x1080

-1600x1200

-1280x1024

-1024x768

Azonban a köztes méreteken (és van hogy ezeken a méreteken sem) nincs középen az egész, ugye mert nem egyezik a felbontás és az oldal mérete, hiába csináltam olyan beállításokat amik megközelítik az egyes felbontásokat. Azt szeretném elérni, hogy amikor megnyitják, középre igazodjon az oldal, és ne a scrollbar-al kelljen a közepére húzni az oldalt a tartalomhoz. A css body align-et próbáltam, és nem vált be sajnos. A js moveto paraméterekkel az a bajom hogy hiába mozgat a közepére alapvetően, ha utána nem tud az "olvasó" scrollozni ahova szeretne. Tudna valaki segíteni?


2011. okt. 13. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár már rég fejlesztettem honlapot, nekem itt valami nagyon bűzlik. Miért nem elég egy DIV és egy ALIGN CENTER a html kódba azt csókolom, mindenhol középre van igazítva az oldal. Nem kell 20 fajta méret.
2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A középre helyezni kívánt elemre (divre) állítsd be, hogy margin: 0px auto;


[link]

2011. okt. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, sikerült megoldanom! :)
2011. okt. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!