Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyit lehet elkérni itthon...

Mennyit lehet elkérni itthon egy banner helyért? Havonta? Nem kattintgatós, hanem fix hely.

Figyelt kérdés
Van vkinek tapasztalata, hogy milyen összegek között lehet behatárolni? Egyéb ötletek bannercserére? Tudom, itt is van, ezen kívül?

2011. okt. 29. 23:56
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

1-5 ezer között.

[link]

2011. okt. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz. Nyilván ismerem a googlet. Valamiért az ide írók zöme képtelen megérteni az oldal lényegét! Nem azért írunk ide, mert nem ismerjük a google keresőt! Hanem azért, ha van valakinek tapasztalata, akkor tud segíteni, és nem kell a több ezer használhatatlan, átverős, kamu oldalakat átnézni!!!!! Ezért írunk ide!


Konkrét esetemben használható, megbízható bannercsere oldalt keresek! Nem sz@r igénytelen kamukat! Nincs két hónapom átböngészni, ezért írok ide! Hogy időt takarítsak meg! Remélem ez érthetővé válik mindenkinek, aki a google-t képes csak válaszként írni egy kérdésre! Kösz nem kell! Kár fárasztani az ujjaitokat!

2011. okt. 31. 00:47
 3/3 A kérdező kommentje:

Plusz ezeknek a bannercsere oldalaknak abszolút semmi értelme. Én nem a SEO miatt akarom, akkor linket cserélek, ki a fene néz át több ezer reklámot? Senki. Ezek nem nézett oldalak.


Én olyat keresek, mint itt a gyk. Egy látogatott oldalt, ami 1:1 alapon nyújt bannercserét.

2011. okt. 31. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!