Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tervezek készíttetni egy...

Rolo kérdése:

Tervezek készíttetni egy közösségi portál szerű weboldalt, ahol képeket, videokat lehet feltölteni, chatelni lehet. Mennyibe kerülhet egy nagyon profi weboldal és annak az üzemeltetése? Mi az a taglétszám v látogatottság ami már ütős?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A terv csak azért nem jó mert van már elég sok... valami nagyon újat kéne kitalálnod ahhoz, hogy befuss vele.


Egy nagyon profi weboldal milliókba kerülhet. De most így azt mondom neked, mondjuk 150-200 ezer. De ha tényleg profit akarsz szerintem a pénzt ne sajnáld rá, és ne ilyen mezei webprogosokkal üzletelj.


Üzemeltetés. Hát ha tényleg nagyszabású a dolog, akkor kell minimum egy saját szervergép (ez se lesz olcsó) ha még nagyobb akkor több is. Ez is 100 ezreket jelent.


taglétszám felső határa... hát nem tudom. Igazából annyi ahány embernek internete van otthon :) ha már így álmodozunk. :D Számot kértél... szóval 1 milliárd tag az már elég ütős lenne :D


Sok sikert hozzá.

2011. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha profi közösségi portált akarsz, akkor az milliókba fog kerülni. A fenntartása havi szintem akár több százezer Ft-ra rúghat, ha csak az alkalmazottak bérét nézzük, akik a dolgozni fognak.

Szvsz valami nagyon egyedit kellene nyújtanod, hogy egyáltalán értelme legyen ebbe belevágni.

2011. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekelne az ajánlatom írj! :)
2011. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosíthatnál,privátba!
2011. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm? Nem írsz privátot? :)
2011. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!