Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik ingyenes tárhelyet...

Melyik ingyenes tárhelyet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Mi véleményetek/tapasztalataitok, melyik a legmegfelelőbb ingyenes tárhely? Ilyenre gondolok pl., hogy nincs reklámcsík, bárhonnan elérhető, támogassa a php-t, legyen mysql szerver elérésem, ftp, megfelelő tárhely méret, stb.

És lehetőleg valami egyszerű végződése legyen, ne www.valami.freeiz.com, vagy www.valami.36net723.com.

Egyszerű, gyorsan megjegyezhető.


2012. febr. 8. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
000webhost
2012. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz nem ingyenes, hanem 500ft/hó de szerintem az olcsóbbak közül ez az egyik legjobb!


én is ingyenesen voltam eddig, de rájöttem, hogy havi 2*2 liter kólával kevesebbet veszek és kész... :D


[link]

2012. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején az hogy egy tárhely ingyenes az üti azt hogy jó legyen.

A legismertebbek a 000webhost.com és a Byethost.com, de igazából statikus weblapoknak valók vagy pedig ha saját magad írsz egy minimál dinamikust akkor azok alatt is jól eldöcögnek de a CMS rendszerekkel már nehezen bírnak, gyakran elérhetetlenek a korlátok miatt. Szóval én amondó vagyok ne sajnáld évente azt a 10 rugót egy minőségibb tárhelyre.

2012. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A 000webhost és a byethost is odacsap a végére egy viszonylag hosszú és megjegyezhetetlen végződést, így ezek nem megfelelők a számomra.

Fontos, hogy jól megjegyezhető címet generáljon!

2012. febr. 9. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a ucoz.hu-t ajánlom, nagyon alap html-tudás mellett is egészen pofás honlapot lehet csinálni. A domainnel se lesz gondod, sokféle közül lehet választani, a könnyebbek közül pl lehetnel ilyen végződések: .do.am, .at.ua, de összesen 18 végződés közül lehet választani. Ráadásul ha domainnév-vásárlásra adod a fejed, azt tudod csatolni is. A reklám pedig abban merül ki, hogy a rendszer egy felső, kb fél centis sávjában hirdeti magát, illetve a honlap alján van egy védjegy. Csak ajánlani tudom!
2012. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
byethostnál tudsz .tk-s domiant használni ami ingyenes. Akkor nincs baj a végződéssel.
2012. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Válaszd azt amelyiket szeretnél, ne törődj a végződéssel,ha regisztráltad a webed, csinálsz hozzá ingyen egy co.cc domaint

[link]

vagy ha nem tetszik akkor

[link]

de szerintem a co.cc a legjobb :)

2012. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!