Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mivel tegyem jobbá az oldalam?

Mivel tegyem jobbá az oldalam?

Figyelt kérdés
[link] tegnap kezdtem neki,mert a lapunk.hu törölni fogja az oldalam...próbálom áttenni,még elvileg 1 hete van az oldalamnak,és törölni fogják.. tudom,hogy ezen szinte még semmi sincs, csak kellene pár ötlet,pl egyedi fejlécet akarok,amit én töltök fel,csak nem tudom hol kell.Aki tudna segíteni ebben,pls küldjön privát üzenetet! :)

2012. márc. 11. 21:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ami még kellene: oldalt a betűszínt,meg méretet megszeretném változtatni, és amikor pl belépek a szerkesztőbe, hogy betegyem a chat-et nem marad ott.. pls!
2012. márc. 11. 21:57
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát a nyitóoldalon az a rettenetes piros betűszín az rettenetes. Kiég a retinám tőle.


Meg aztán... ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, akkor tanulj meg helyesen írni. Ha egy weboldal kezdőlapján annyi hiba van, mint a tieden, az csak azt jelentheti, hogy egy igénytelen fossal van az embernek dolga.

2012. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok írni?Nincs is benne helyesírási hiba...
2012. márc. 11. 22:06
 4/25 A kérdező kommentje:
Vagy csak te nem tudsz olvasni?
2012. márc. 11. 22:07
 5/25 anonim ***** válasza:

Na nehogy már.


Akokr kis továbbképzés, oké? Írás jel előtt nem teszünk szóközt, írásjel után igen.

2012. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Na már az sem mind1? Az nem azt jelenti,hogy nem tudok helyesen írni... valóságban nincs szóköz! Kocka vagy?
2012. márc. 11. 22:09
 7/25 anonim ***** válasza:
Kivételt képez ez alól pl. a gondolatjel, amit bár egyszerű kötőjellel helyettesítettél, de ettől függetlenül előtte is, utána is szóközt hagyunk.
2012. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
"valóságban nincs szóköz!" - ezt kifejtenéd bővebben? Nem értem. Biztos nagyon buta vagyok.
2012. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tanácsokat kérnék, nem azt,hogy nem tudok helyesen írni,mivel az,hogy nem hagyok ki szóközt,az nem annak számít.
2012. márc. 11. 22:12
 10/25 A kérdező kommentje:
Lényeg: pls tudnád nekem segíteni abban,hogy egyedi fejlécet hogyan tudnék feltenni rá, meg betűtípust változtatni a menüben?
2012. márc. 11. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!