Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Új lap betöltésénél miért...

Petike75 kérdése:

Új lap betöltésénél miért vesznek el a session-ban tárolt adatok, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Csináltam egy login rendszert működik is rendesen megy, localhoston teszteltem már és semmi baja nem volt ott, de feltöltöttem egy webtárhelyre és ott ha átkattintok valahová elvesznek az adatok és újra be kell lépnem. Ha a forrás is kell akkor írjatok és írom. A segítséget előre is köszönöm.
2012. ápr. 21. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] itt ki lehet próbálni a felhasználónév és a jelszó teszt
2012. ápr. 21. 13:18
 2/3 zsomkovacs ***** válasza:
Szerintem jöhet a kód. Érdekes kérdés, hogy miért jó localhoston, ha itt meg nem...
2012. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést figyelmetlen voltam és mivel a config .php-t mindenhova behívom oda írtam be localhoston a session_start(); -ot és azt frissítenél nem szoktam lecserélni.
2012. ápr. 21. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!