Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomlánál egy swf fájlo hogy...

Joomlánál egy swf fájlo hogy kell feltölteni? A médiakezelőben feltöltöttem, de olyan mintha hibás lenne a fájl, egy "i" van előtte, és a címe sem változik át kékre mint a többi media fájlnak.

Figyelt kérdés
Vmit kell még tartalmaznia egy swf fájlnak? Mer én csak négy képet raktam össze flashben...
2012. máj. 3. 17:48
 1/6 djhell ***** válasza:
szerintem az ilyen dolgokat ftp-n keresztül töltsd fel a tárhelyedre :) (én is úgy szoktam és tuti módszer )
2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sajnos azt nem tudok, nincs hozzáférésem, igy kell megoldanom :(

amúgy azt nemtudod véletlenül, h flash fejlécben a képeket hogy kell lecserélni? mert sem a css-ben sem a html-ben nem találom a jpegeket, csak ennyit találok: div.ju-header-jpeg

<div class="ju-header-jpeg">

<!-- START FLASH HEADER -->

<?php if($this->params->get('show-header',1)) : ?>

<?php if (JRequest::getVar('view') == 'featured') : ?>

<div id="header">

<object type="application/x-shockwave-flash" data="<?php echo $templateUrl; ?>/header/header.swf" width="700" height="250">

<param name="wmode" value="transparent" />

<param name="movie" value="<?php echo $templateUrl; ?>/header/header.swf" />


ezt azt jelenti, h a swf-et kll lecserélnem? csak ezért kérdezem, emrt van olyan sablon, ahol a jpegek fel vannak sorolva és azokat egyszerűen kitduom cserélni, de vannak olyan sablonok, amelyekben nincsenek, b

r a sablon zip mappájában meg benne vannak header01.jpg/jpeg néven....szóval ez ne teljesen tiszta

2012. máj. 3. 20:11
 3/6 djhell ***** válasza:
ha flash akkor az egész fejlécet 1 flash objektumként kezelei, tehát a fejlécet teljesen kikell csrélned (ha artisteerel csináltad és van mentésen, akkor egyszerűen kitudod cserélni)
2012. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem annyira nem votl egyszerű, de végül csodának csodájára sikerült...egyszerűen csak nemtudom h a krix-kraxoknál honnan törölhetek :D

most már csak egy normális flasht kell csinálni...:)

2012. máj. 4. 12:27
 5/6 djhell ***** válasza:
ha bármiben tudok segíteni írj üzit :) sajnos a következő 2 napon nem leszek gépnél de utána szívesen segítek :)
2012. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huuu, köszi szépen :)
2012. máj. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!