Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehet ingyen honlapot készíteni?

Lehet ingyen honlapot készíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, kissé furcsa kérdés, mert valószínűleg igen. Azt viszont nem tudom, hogy melyik a minőségibb? Apukámnak szeretnék honlapot csinálni, bútorkészítéssel foglalkozik. Szóval az a lényeg, hogy ingyenes legyen, ne szűnjön meg az oldal hirtelen, ne kérjen pénzt egy idő után. Ami nagyon fontos, hogy képeket tudjak feltölteni, persze nem ilyen temérdek mértékkel, kb 50-100 között. Előre is köszönöm a segítséget!:)

2012. máj. 22. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj HTML-t! Ezután CSS-t, PHP-t! PHP tanfolyam: [link]
2012. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ingyenes oldalakat bizonyos látogatottság alatt törlik. Ez ellen sokat nem tudsz tenni. Meg a mai világban amikor egy domain név 800 forintnál kezdődik egy kisebb tárhely meg alig párezer forint egy évre nem sok értelme van ilyenekkel szórakozni. De ha szereted szívatni magad, akkor 000webhost.com, vagy byethost.com. Esetleg atw.hu, ha nem zavar a reklámcsík felül.
2012. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

magát az oldalt ingyenes szerkesztőkkel el tudod készíteni (ha lenne html tudásod, akkor egy egyszerű jegyzettömbbel is...), guglin találsz jópárat, vagy letöltöd pl. Dreamviewer 30 napos próbaverzióját

magára a netre felrakhatod szolgáltatók által biztosított ingyenes tárhelyekre, viszont gyakran csak aldomain leszel, és/vagy egy-több reklámcsíkot is raknak még rád. ha apukád kicsit is komolyabban foglalkozik a bútorokkal, érdemes egy saját domain-tárhelybe beruházni, normális (nem holnapután megszűnős) helyeken kb évi 5.000 forintba kerül mindennel együtt

persze vannak alternatívák, de ilyen kis oldalak esetében se anyagilag, se időben nem éri meg ezekkel foglalkozni

2012. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldtem egy üzenetet.
2012. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, egyébként igen, html kezeléshez értek, utánanézek egy két dolognak még. Jelenleg csináltam egyet a webnode-n, nekem eléggé tetszik, bár még nagyon kezdetleges az oldalam, de szerintetek megéri az évi 12 ezret? Nem olyan sok szerintem, de megbízhatónak tűnik. (ha valakit érdekel, mit ügyködtem : [link] ) Nem egy nagy szám, de szeretnék segíteni apukámnak, hátha felfigyelnek páran az oldalra, pár hirdetésben is megemlítettem. :)
2012. máj. 22. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évre a tárhely + domain volt 9e Ft. de visszahozta az árát és nem csesztetnek semmivel.
2012. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!