Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem osztja meg a bejegyz...

Miért nem osztja meg a bejegyzéseket a facebook comments?

Figyelt kérdés

Wordpress-t használok és a hagyományos hozzászólást lecseréltem a facebook-éra. Minden jól működik, kivéve egy dolgot. Ugyebár a hozzászólásnál van egy jelölőnégyzet "Megosztás a Facebookon" néven, ami alapból be van jelölve, és aminek az lenne a dolga, hogy a hozzászóló üzenőfalán közzétegye a hozzászólását és magát a bejegyzést. Viszont hiába, mert nem teszi közzé. Már ellenőriztem mindent, de nincs ötletem.


Szerintetek mi lehet a gond?


Erről az oldalról lenne szó: [link]



2012. jún. 7. 12:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megvan a megoldás:


Ha minden igaz az og:description tag volt a mumus. Ha csak simán szöveget adtam meg értéknek (pl.: "Kattints ide, ha kíváncsi vagy!" ), akkor nem osztotta meg, de ha kitöröltem, vagy egy másik értéket adtam meg (pl.: "<?php bloginfo('description'); ?>" ), akkor működött rendesen.


Megjegyzem, a facebook debugger semmiféle hibát nem jelzett.

2012. jún. 7. 18:06
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosabban a <?php bloginfo('description'); ?> értékkel csak az opera böngészőben osztja meg, a többi böngészőben nem jó. Az og:description tag törlése után minden böngészőben remekül működik, viszont a bejegyzés tartalmából túl sokat mutat (az én esetemben néha annyira rövid egy bejegyzés, hogy az egészet mutatja... így hát miért is látogatnának el az oldalamra?)...
2012. jún. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!