Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol regisztráljak domain...

Electronicperson kérdése:

Hol regisztráljak domain címet ahol tárhely is van hozzá?

Figyelt kérdés

valami megbízható gyors kéne, és max 5000 Ft évente.

Először a newhostingot akartam de azt mondják nem jó.

Ha olyan nincs ami nekem megfelel bártan írjatok másfélét is ami jónak tűnik köszi :)


2012. júl. 17. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Tárhelypark?

Picit 5k fölött lesz az első év mondjuk, ha az 1000MB-os csomagot választod. (Mivel a domain 2 évre van a 2.-ban azt nem kell fizetni.)

2012. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tárhelyparkkal volt már rossz tapasztalatom, de ha nem valami komoly oldal akkor az is megfelel.


Mostanában a [link] hallottam sok jót, de velük nekem még nincs tapasztalatom, de árban ez is an eked megfelelő kategória.

2012. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi a rossz tapasztalatod a tárhelyparkkal?
2012. júl. 17. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Az oldalnak kezdett egész tűrhető lenni a látogatottsága és törölték mondván túlzottan leterheli az oldal a szervereket.
2012. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, velemi mindig korrektek voltak és 24órán belül minden kérdésre válaszoltak.

Lehet ezt is meg lehetett volna velük tárgyalni.

2012. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Asszed nem próbáltam? De az volt a válasz hogy az oldalam túlságosan leterheli a szervereiket. Ebben az a vicc hogy elvileg az erőforrások korlátlanok, szóval átvágás ebből a szempontból, de mondom ameddig nem volt ez a probléma addig nem volt velük gond szóval kisebb látogatottságú oldalhoz ők is megteszik.

2012. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem megtetszett a webpalace, és jót hallok róluk szval szerintem ők lesznek :D
2012. júl. 18. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!