Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes weblapkészítő...

Milyen ingyenes weblapkészítő program segítségével tudom kezdőként elkészíteni tényleg profi kinézetű üzleti tev. -et hirdető weblapomat (lovasoktatás, lovaglás)?

Figyelt kérdés

A szép design a fontos, de nem vagyok grafikus, ötletem sincs hogyan kell design-t csinálni.

Ha kell egész nap html és css kódot gyártok, de ettől még a design csúnya lehet. Szóval ami lenne, az pár kép, némi szöveg, fórum a vendégeknek visszajelzésre a szolgáltatásról.


2009. júl. 22. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Szeritnem ez a legegyszerűbb:


[link]

2009. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

"Ha kell egész nap html és css kódot gyártok, de ettől még a design csúnya lehet."

hát használj előre elkészített css-t.(ugynev: free css)


amúgy vannak designer emberek, pénzért dolgoznak. tehát a minőséget sajnos meg kell fizetni. vagy "tanulj" sokat a témában. olyan hogy a semmiből nagyon jót nem lehet csinálni. esetleg webprogramozó ismerőst kérdez meg.

2009. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezt lehet üzleti tevékenységre használni?


Esetleg további ötlet hasonló programra?

2009. júl. 22. 14:19
 4/13 A kérdező kommentje:

Tanulnék én sokat a témában, csak nem tudom hol kezdjem. Létezik olyan könyv, ami arról szól, hogyan készítsünk design-t weblaphoz?


Egyébként ingyenesen is lehet szép és profi design-t csinálni, mint pl. a fent ajánlott oldalon, de ilyen pl. a wix.com is. De igazából én egy önálló programra gondoltam, mert akkor saját domain nevet is használhatok majd.

2009. júl. 22. 14:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert ugye a html és css nem a design-ról szól, ezek csak eszközök a megvalósításhoz, de ha nem tudom hogyan kell design-t tervezni és hatékonyan lkétrehozni, akkor hiába ismerem a html tag-eket, meg a css-t.
2009. júl. 22. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

1. Kell egy képszerkesztő program (Gimp, Photofiltre Studio, Adobe Photoshop CS3)

2. Kell egy weblapszerkesztő is (NVU, Kompozer)

3. Kell egy lap amire megrajzoljuk elképzeléseinket a weblapunkhoz

4. A lapon lévő vázlathoz bezerzünk néhány képet lovakról, tájakról

5. Ezeket összeszerkesztjük a már beszerzett képszerkesztő programunkkal így a designunk elemei készen vannak.

6. Keresünk néhány CSS és HTML leírást az interneten és némi angol tudással nekilátunk a design elemek megfelelő helyre rakásához. Megformázzuk betűinket, képeinket, linkjeinket.

7. Képinket és kódjainkat beillesztjük a webszerkesztőbe és elkezdjük legépelni a tartalmat.

8. Hirdetéseket helyezünk el rajta, valamint mi is hirdetjük a weblapunkat

9. Feltöltjük a tárhelyünkre


Így kell honlapot készíteni.

Néhány kiegészítő link:

[link]

dizi-fejli.mlap.hu

lidodesign.gportal.hu

2009. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
+ megtanulunk nem irritáló designt készíteni, ami a szemnek kellemes, vagyis megtanuljuk az ergonómiai alapokat.
2009. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tényleg hasznos volt! Eddig még senki nem tudta nekem pár mondatban összefoglalni a lényeget. Nekem kb. 2. és 3. pontnál van a problémám, hogy amit elképzeltem, azt hogyan tudom könnyedén, drag-and-drop módszerrel összerakni egy profi design-ná. Az NVU és a Kompozer ilyen programok, meg ingyenesek?
2009. júl. 29. 10:03
 9/13 anonim ***** válasza:

igen mind a kettő ingyenes...ha már kicsit érted a css-t inkább a kompozert ajánlom

u.i.: studio10.extra.hu rengeteg tutorial van az NVU hoz amit kompozerben is használhatsz. bár ezek nem css-t hanem sima formázást (pl.: word) használnak ez nem megfelelő. de mind a 2 programot letöltheted magyarul az utóbbi weblapon

2009. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
drag and drop módszerhez szintén css-re van szükség ha megnézed a dizi-fejli.mlap.hu pöttyös design menüpontjában lévő kódot i mondjuk nézegeteg -34 percig biztosan képet kapsz mi az a dobozolás, rétegek.
2009. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!