Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tudok ingyen weblapot...

Hol tudok ingyen weblapot csinálni?

Figyelt kérdés
Nem blogspot, nem mindenkilapja.hu, olyant keresek, ami ingyenes, mégsincs teletömve reklámmal.

2013. jan. 1. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nem tudom van-e rajta reklám, nem próbáltam (még) ki.


uw.hu

atw.hu


Ezen a kettőn van felül egy reklámcsík, de kibírható.

Más hirdetést nem helyez el a lapon.

Ingyenesből szerintem elég ritka, amelyik egyáltalán nem reklámoz.

2013. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valor ***** válasza:
100%
000webhosting teljesen reklámmentes, és ingyé van 2GB tárhely.
2013. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Elég sok olyan külföldi szolgáltató van, aki ingyen kinál tárhelyet, sőt még aldomaint is ingyen ad hozzá, de ettől még az oldalt meg kell csinálnia valakinek, ugyanis ezek a tárhelyszolgáltatók nem kínálnak előregyártott websablonokat (bár mintha a byethost-on lett volna valami ilyesmi).

Emellett az ingyenes tárhelyeknél mindig van valami ami csorbítja az összképet. Pl.: lassú ftp kapcsolat, időnként elérhetetlen vagy lassú oldal.


[link]

2013. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez az egyik kedvenc hostos oldalam (angol)

[link]

Lehet rá telepíteni alap témákat, különböző weblaprendszereket, amik alapból a rendszerben vannak, vagy ftp-n keresztül töltesz fel, ha van domained akkor ingyenesen hozzácsatolhatod a nagynak számító 100 gigás tárhelyhez, vagy ha nincs, akkor választhatsz egy aldomaint. A kezelés is egyszerű, alig vannak angol szavak, pedig az egész angol. Ja, és teljesen reklámmentes. + Ingyenesen beállíthatod a 400-404 ig a hibaoldalak képeit. Ez pedig egy igazán nagy/igényes oldalnak fontos. :)

2013. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!