Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes saját weboldalt...

Ingyenes saját weboldalt szeretnék. Saját fotóknak a feltöltésére szeretném használni. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges azért egyénileg meg tudjam szerkeszteni a design-t (ha sablonok vannak, az is jó), viszonylag ne legyen tele reklámokkal. Neten már keresgéltem, de igazából nem nagyon találtam meg szükségem van pár jó tanácsra mit érdemes mit nem. Előre is nagyon köszike!

#weboldalam
2013. jan. 26. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg az ucoz.hu -t
2013. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

blogspot.com


Vannak elég jó dizájnok, sőt a dinamikus nézetek között van fotós oldalnak való sablon is. A tárhely korlátlan, ingyenes is és egy darab reklám sincs rajta ha nem raksz rá sajátot.

2013. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Zoli ezt a válaszodat is.:) Belenéztem amit ajánlottál szerintem meg fog felelni.
2013. jan. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!