Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressben ha lokálisan...

Wordpressben ha lokálisan készítem el csak a weblapom, hogyan tudom elmenteni azt, hogy a későbbiekben is tudjam használni?

Figyelt kérdés
Beszéltek már nekem valamilyen ingyenes tárhely használatról, de nem mondták el pontosan. Fontos lenne mert meg kell mutatnom az oktatómnak.

2013. márc. 6. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
wp-content/themes/TEMPLATEDNEVE könyvtárat kimásolod és a TEMPLATEDNEVE könyvtárral együtt bezippeled. Ezzel lesz kimentve a template, a dinamikus tartalmat meg kézzel átmásolod. Ha ez nagyon nem megy akkor van egy BackupBuddy nevű plugin amivel az egészet cakkunkpakk át tudod rakni, csak az fizetős.
2013. márc. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést.

Ha a helyi gépeden alakítasz rajta, akkor is megmarad minden módosítás.


Ha ezt fel akarod tenni egy tárhelyre, akkor megteheted azt, amint az első válaszoló mondott.

(Az adatbázist is közvetlen kiexportálhatod az SQL adatbázisból.)

2013. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!