Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám kivitelezni?

Hogyan tudnám kivitelezni?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el a weblapkészítést és lenne néhány kérdésem. Azt hogyan tudnám kivitelezni, hogy amikor megnyitom az oldalamat, akkor csak a háttérkép jelenjen meg mivel készítettem photoshoppal egy képet, magán a képen szerepel a belépés szó, és oda szeretnék egy hivatkozást ami átvezérelne a főoldalra és a további menüpontokra egy hogyan lehetséges?

Előre köszönöm, jelenleg a Kompozer nevezetű programot használom.



2013. ápr. 7. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

itt nézzél körül

2013. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen amit szeretnél, viszont nagyon rossz irányba kezdted "építeni" az oldalad. Így csak túl bonyolítod a dolgot.

Egyébként valami ilyesmi kell neked:

[link]

2013. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
#2-nek igaza van! Személyszerint én is idegbajt tudok kapni az olyan oldalaktól, ahol még külön be is kell lépni, főleg, ha az elsőként megnyíló "belépő" oldalt valami jó nagy méretű háttérképpel oldják meg, amire várni kell. Hát még, ha valamilyen idegesítő intró van, amit ki kell várni, nem lehet átugrani. Az ilyen indulású oldalakról a látogatók nagy része elmenekül, mielőtt bármi információt tudnál nekik átadni. Úgy elmennek onnét, hogy többet vissza se néznek.
2013. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!