Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nemsokára kezdek egy új...

Nemsokára kezdek egy új blogot, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A főszereplő lány, fogalmam sincs, hogy ki legyen... Az elképzelésem az olyan, hogy egy sprotos, gördeszkás lány, aki nem járkál ruhákban, és csajos dolgokban. Barna haja van, a többi pedig lényegtelen. Tudtok esetleg valami modellt vagy valakit, aki ezekhez a dolgokhoz passzol? Nevet is írjatok hozzá kérlek, (a képkeresés miatt) Előre is köszönöm :)

2013. ápr. 29. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is oda voltam a csajokért, akik nem hordtak ruhát. Viszont egy fehérnemű azért legyen rajta, az szexi tud lenni!
2013. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PHP de kóder! ***** válasza:

ne, az se legyen rajta


a nudistak sokkal jobbak

2013. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:

Tessék, válogass:

[link]

2013. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ajj azt nem úgy értettem :'D Hanem, hogy farmerben, és pólóban (laza cuccokban) járkál, és nem csajos, ruha-ruhákban xDxD
2013. ápr. 30. 17:56
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:

Voilá!


[link]

2013. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi :''D
2013. ápr. 30. 18:01
 7/8 anonim válasza:

Szerintem ne tegyél be róla képet. Annyira illúzióromboló tud néha lenni egy rosszul kiválasztott kép... én sokkal jobban szeretem ha részletesen le van írva hogyan néz ki az adott szereplő, így sokkal jobban meg tudom szeretni és közelebb kerül hozzám. De ne sértődj meg ez csak egy ötlet ;D Egyébként én Alison Stoner-t ajánlanám, mert a Rocktáborban is így ismertük meg, és róla egyből a lazaság jut eszembe

[link]

2013. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak, köszönöm szépen :)
2013. máj. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!