Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen egy jó...

Szerintetek milyen egy jó vicces oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy vicces oldalam, de nem tudom, hogy milyen lehet másoknak egy vicces oldal? Milyenek a jó viccek? Legyenek mások is beküldők, vagy csak én törjem magam a vicceken? Legyenek reklámok? Legyen Facbook-oldalam? Hol tudnám beállítani az automatikus facebook-posztolás minden egyes poszthoz? Szeretnétek beküldők lenni? Tanácsok, hogy milyen legyen? (Linekt csak privátban szeretnék küldeni, esetleg aki nem tud nekem segíteni, lehetne szerkesztő, és megcsinálja, amit akar.) Egyébként bloggerről van szó.



2013. júl. 4. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
link...
2013. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb az lenne, hogy kezdetnek feltöltöd mondjuk 100 db körüli viccel, utána ha van forgalom, akkor a beküldött viccekből szelektálsz, és csak a kiválasztottakat publikálod. Esetlegesen lehetne egy olyan aloldala a website-nak, ahol az össze beküldött vicc fel van sorolva. De a kiválasztottak csak a főoldalon.

Te csak az adminisztrációért felelnél.

2013. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár szerintem már k*-va sok vicceket tartalmazó oldal van, ha forgalmat akarsz akkor valamiben ki kell tűnni, és nagyon frankón megcsinálni.
2013. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csináld meg a bashu mintájára.

[link]

Beküldös, szavazós, topszázas, utolsóötvenes, random. Ez a rendszer már bizonyított.

2013. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Starox! Én is valami ilyesmin gondolkodom, de nem tudom, hogy hogyan valósítsam meg azt a részt, hogy mások beküldenek, automatikusan kikerül, ott szavaznak, majd ha megvan minimum x szavazat kikerül. A téma már megvan, azt nem kérek! Esetleg valami ingyenes domain, hogy ne legyen ott a blogspot neve a linkben, de ugyanúgy blogger-ből csináljam?
2013. júl. 5. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!