Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb weboldalkészítő?

Figyelt kérdés
Jelenleg a uCoz-t használom és elég jó...

2013. júl. 16. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolódó kérdések

Szerintetek melyik a legjobb honlapkészítő?

Melyik a legjobb oldal? Mit ajánlotok?

Melyik a legjobb weboldalkészítő?

Melyik a legjobb weboldalkészítő oldal?

Ingyenes weboldalkészítő - melyik a legjobb?

Melyik a legjobb ingyenes weboldalkészítő program, amelyikben van ingynesen behelyezhető "Regisztrációs" modul?


+


[link]

2013. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már bocsi, hogy mondom, de én konkrét véleményekre várok. Amúgy ezeket elolvastam én is...
2013. júl. 16. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azóta se változott a véleményünk.


pspad, sublime text 2 és netbeans.

én nem szeretem de a többség írni szokta még a notepadot és a notepad++ -t.


ha összekattintgatós oldalra vagy kíváncsi akkor az csetponthun a 12-15 között szobában kérdezd meg, tinilányoktól, ilyenekről nem tudunk véleményt mondani mert ezek egyrészt nem weboldalkészítők, másrészt pedig nem használjuk őket.

2013. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Drone007 ***** válasza:
Ezeknek a klikkelgetős webgagyi-összehányóknak semmi, de semmi köze a weboldalkészítéshez. Rossz helyen jársz.
2013. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!