Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalon fájlok listázása,...

Weboldalon fájlok listázása, azok elérése?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni egy olyan kis oldalt, ahová fel tudok tölteni bizonyos dokumentumokat, de azokat engedély nélkül ne tudják elérni, gondolok itt a google kereső robotjaira, valamint arra, hogy ha simán a címsorba gépelik be a linket akkor ne tudják megnyitni csak egy beléptető rendszeren keresztül... esetleg a fájlok tulajdonságainál tudom beállítani? fájl listázóként az autoindex-et használom.

#fájlok listázása titkosítás weboldal
2013. szept. 17. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én valami olyasmit csinálnék, hogy /uploads-ba mennének a cuccok, htaccessel pedig átirányítanám egy phpnek ami megnézi, hogy be van-e lépve, stb.
2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PHP de kóder! ***** válasza:

htaccessbe


<Directory /srv/www/sajatkonyvtar>

AllowOverride All

Options +FollowSymLinks +Indexes

Order Deny,Allow

Allow from all


AuthName "Restricted Area"

AuthType Basic

AuthUserFile /htpasswdhelye/.htpasswd

AuthGroupFile /dev/null

Require valid-user

</Directory>

2013. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PHP de kóder! ***** válasza:

szerintem ez a legegyszerubb (legolcsobb :))


+ csinalsz egy egyszeru fajlfeltoltot, kb. 10 sor

2013. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!