Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam html honlapot! De...

Csináltam html honlapot! De másnak nem jelenik meg, hogy kell úgy feltölteni, hogy mindenki lássa?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 08:26
 1/6 anti paladin ***** válasza:
Az index.html nevű fájlt a szerver gyökérkönyvtárába (főkönyvtár) kell másolni és mellé az elérési útvonalaknak megfelelően a többi fájlt. Így csináltad?
2013. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a gyökérbe kell rakni. Tárhely függő a dolog. Az én tárhelyem pl egy public_html könyvtárba kell pakolni a weboldalt.

Amúgy igen, először is index.html kell hogy legyen a fájl neve, aztán a tárhelyedre csatlakozva (mondjuk Total Commanderrel, FTP-csatlakozás) a megfelelő helyre felmásolva tudod közzétenni. Ha használsz képeket is akkor az elérési útvonalakra is figyelni kell, hogy jók legyen a html kódban.

2013. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nem tudsz adni valami pontosabb le írást?
2013. szept. 21. 23:29
 4/6 anonim válasza:
Bármibe lefogadnám, hogy a "link" így kezdődik: C:\....
2013. szept. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik tárhely szolgáltatónál vagy?
2013. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
freeweb
2013. szept. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!