Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a hostinger....

LukiLuki kérdése:

Mi a véleményetek a hostinger.hu - ról?

Figyelt kérdés
Nem rég találkoztam ezzel az ingyenes webtárhely szolgáltatóval. Tetszett a bemutatkozásuk, de úgy gondoltam előbb megkérdezem itt.

2013. dec. 29. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Átverés. Az ingyenes szolgáltatásuk egy rakás sz.. Azt írják havi 100 giga adatforgalom, közben 4-5 oldalletöltés után lehal az egész.
2013. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Német_Tibor ***** válasza:
100%

Ha átolvasod az oldalukat, akkor kiderül, hogy nem ingyenes, hanem egy promóció keretében lehet ingyen tárhelyhez jutni, de nem biztos, hogy a hosszabbítás is ingyen lesz. Ha belegondolsz, akkor nekik se nagy üzlet ingyen biztosítani egy olyan szolgáltatást, ami nekik pénzbe kerül.

Igaz, vannak olyan szolgáltatók, akik ingyenesek, de ők hirdetéseket helyeznek el az oldaladon, vagy csak aldomainon keresztül tudod az oldalad elérni.

2013. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudtok más ingyenes webtárhely szolgáltatót, ahol nincs reklám?
2013. dec. 29. 20:56
 4/18 uno20001 ***** válasza:
100%

Esetleg a 000webhost-ot kipróbálhatod, bár azt mondják, hogy lassú, de nincs reklám és 1.5GB a tárhely.


[link]

2013. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Drone007 ***** válasza:
100%

[link]

Válogass kedvedre. És igen: általában lassúak, időnként elérhetetlenek, maximum oldaltesztelésre jók.

Ez minden ingyenes tárhelyszolgáltatóról elmondható (a magyaroknál a reklám, és a korlátozott futtatási lehetőségek a gond), ezért ha olyan honlapot akarsz, amit nagyközönség előtt is fent tudsz tartani, mindenképpen bérelt tárhely, saját domainnel a megoldás.

2013. dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Volt már reklámmal ellátott oldal is. Nem a reklámmal volt bajom vagy, hogy ott van, hanem hogy a reklám a böngésző tetejétől egy 5 cm vastag csíkot elfoglalt. www.000webhost.com - os oldalam is volt már csak nem tudtam a wordpress - t feltelepíteni. Ez miért van, és tudtok- e ebben segíteni?
2013. dec. 31. 09:42
 7/18 Drone007 ***** válasza:
100%
Az ingyenes tárhelyek általában korlátozott erőforrásokkal rendelkeznek. Egy joomla vagy wordpress viszont olyan sok memóriát zabálnak fel, amit a legtöbb szerver nem enged. Az ilyen ingyenes cms-eknek a legnagyobb hátránya, hogy egyáltalán nincsenek optimalizálva sem memória sem processzorigényre. A legtöbb ingyenes tárhelyen ezért nem is futnak el.
2013. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

szerintem ha nem nagyon megterhelő anyagilag inkább egy fizetős, hazai szolgáltatót válassz!

Ha belegondolsz már havi egy ebéd áráért lehet megbízható jó tárhelyed!

Ha itthoni lesz a látogató közönséged, akkor feltétlen itthoni szolgáltatót válassz!

2013. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ingyenes tárhelyeket érdemes nagy ívben kerülni! Persze ha "csak" hobby oldalról van szó, más a helyzet, de ha fontos számodra, hogy megbízhatóan elérd az oldaladat, ne vesszenek el adatok, akkor inkább érdemes fizetni érte.

A Google-ben érdemes keresni a google szóra, a nem fizetett találatok közül az első 2-3 a legjobb. Nem véletlen tudták az oldalukat felhozni az elsők közé...

2014. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Van két honlapom a Hostingernél, az én oldalamon nem jelennek meg reklámok. A Hostinger-rel eddig semmi probléma, igaz, hogy csak 2 hónapja használom kisebb WordPress honlap üzemeltetésére.
2014. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!