Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mindig új űrlapokat készítetek...

Mindig új űrlapokat készítetek (html, php, css), ha egy-egy weboldalas feladatotoknál szükség van formokra (regisztráció, ajánlatkérés, megrendelés, egyéb) vagy valami sablont (szerkesztőt, kódgenerátort) használtok a munka gyorsítására?

Figyelt kérdés
Magamnak szeretnék majd néhány (céges) oldalt, különböző témakörökben, és érdekelne, mások (a profik) hogyan csinálják, mi a gyakorlat.

2014. jan. 24. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy jó van, csak a css-t cserélem.
2014. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

mindegyikből van legalább 1 fajta készen, és ha kell, csak bemásolom, és a kéréseknek megfelelően bővítem.

tehát a korábbi munkákból, és saját fejlesztésekből gazdálkodom.

Időnként modernizálom, kiegészítem, bővítem.

2014. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy a Django tud Model-hez formot készíteni, vagy pedig egyedi formot is lehet készíteni. A kódgenerálást meg lehet oldani egyedi template-el is, vagy pedig hagyatkozhatok a beépített renderelésre. 1 form kb. 2 perc így, ha azt nem számítom, hogy ki kell agyalni, hogy milyen field-ek legyenek
2014. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!