Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Új domain, meglévő tárhely -...

Új domain, meglévő tárhely - hogyan tudok tartalmat feltölteni?

Figyelt kérdés

Volt egy weboldalam az swhu.tk ingyen webtárhely szolgáltatónál, amit most költöztetni szeretnék. Regisztráltam egy nemzetközi domaint, amit az oldalam címének akarok, a tárhelyet pedig továbbra is a fent említettnél szeretném. A domaint a forpsi.hu-n regisztráltam. Mivel ilyet még nem csináltam, nem tudom a kettőt hogy lehet "összekapcsolni", wordpresst szeretnék telepíteni, viszont nem tudom hogyan kezdjek így neki. Plusz tárhelyet pedig nem akarok több tízezer forintért a forpsitől igényelni. Valaki tudna nekem ebben segíteni, mitévő legyek?

Vagy azt megoldani, hogy a meglévő oldalam az új címen legyen elérhető?



2014. márc. 21. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

domaint arra a tárhelyre kell irányítani forpsi admin paneljén ahol a weboldalad van, és ott parkoltatni kell a domaint.


viszont erősen tárhelyet váltanék, mert free domainel üzemelő tárhelyszolgatátót messzire kerülnék, nem tudni mikor gondolja úgy és veszi vissza a dot.tk a domaint, és akkor meg jönnek majd a gondok.

2014. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a tárhelyen külön domainként fel van véve, akkor csak rá kell irányítani a domain rekordjait a tárhely IP címére, így a feltöltött tartalom fog megjelenni.
2014. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!