Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csináljak a szerveremne...

Hogyan csináljak a szerveremnek saját domain nevet?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljam meg azt hogy amikor megy a gépem akkor ha egy másik gépen beütik pl. ezt: valami.hu akkor behozza az oldalamat? Nem egy nonstop szervert szeretnék készíteni mert azt nem akarok hanem mert kell nekem infó órára kell készíteni egy ilyen szervert. A szerver kész van csak saját domain nevet nem tok neki adni. Hogyan kezdjek hozzá?

2014. márc. 21. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni hogy, linux szervert készítettem, és ha lehet ingyenes legyen mert nem akarok érte fizetni érte.
2014. márc. 21. 21:49
 2/3 Tengor ***** válasza:

Ha megfelelő egy dynamikus cím (valami.dyndns.info v. valami.noip.com) akkor regelsz a megfelelő oldalon, leszeded a klienst és felteszed a szerverre, majd beállítod (esetleg a routert konfigolod rá)

Ha normál domaint akarsz (valami.hu) akkor nem árt, ha előtte a szolgáltatódtól fix IP címet igényelsz (némi felárért) ha ez megvan, akkor a regisztrációkor erre az IP-re kell megkérni a domain regisztrációt és kész.

2014. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2014. márc. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!