Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnék úgy weboldalt/ho...

Hogyan tudnék úgy weboldalt/honlapot/blogot készíteni, hogy folyamatosan bővítem, fejlesztem, de nem teszem publikussá, majd egy szép napon az egészet egyben nyilvánosságra hozom?

Figyelt kérdés

Bizonyos "kísérleteket" szeretnék végezni magamon, új fajta edzésformákat kipróbálni. Nem szeretném azonban nyilvánosságra hozni a dolgokat, csak ha már van végeredménye: siker vagy bukás.

Magát a weboldalt rengeteg képpel, videóval és írással szeretném vezetni, ezért nem lenne jó egy egyszerű Word dokumentum, amit később csak bemásolok.

Anno tanultunk valami progiról, amivel ezt meg tudnám csinálni, de én már túl szerencsétlen vagyok a témához, mindent elfelejtettem.



2014. ápr. 4. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megírod HTML és CSS-ben, és ha kész, feltöltöd egy tárhelyre és publikus lesz
2014. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nyitsz egy blogot Bloggeren, és a beállításokban privátra állítod. Írkálod a sztorikat és később, amikor úgy érzed, publikussá teszed.
2014. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tengor ***** válasza:
100%

Nem egészen értem pontosan mit is szeretnél, ezért írok két dologból:

1.) Ha egy weblapot v. blogmotort szeretnél leprogramozni, majd azt feltenni egy publikus webhelyre, akkor gyarkolni az XAMPP-ot javaslom

2.) Ha egy blogban akarsz próbálkozni, akkor regisztrálj egy olyan blogmotorhoz, ahol lehetőség van privát bejegyzések írására. Így láthatod, hogy mit készítettél, az hogy néz ki a blogon, viszont más nem tudja megnézni.

2014. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!