Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehetséges a szerver hibája...

Lehetséges a szerver hibája ha nem jeleníti meg a képeimet az oldalamon?

Figyelt kérdés
Nálam fut a gépemen php fordító szerver, amin le tudom ellenőrizni hogy mit csináltam még mielőtt fel rakom a netre, és mindent tökéletesen megjelenít. A háttérképeket is, de ki raktam élesbe az oldalam a freeweb-re, és nem jelennek meg a képeim. Még a háttérkép sem, ami elég fontos lenne mert így a betűk színe miatt olvashatatlan a nyers fehér hátteren. Már nem most csinálta ezt előszőr hogy nem jeleníti meg a képeimet. Gondolom ez csak a szerver hibája, mert nálam mindent szépen mutat. Ez lehet a szervernek a hibája? Ha igen akkor tudtok ajánlani valami normális szervert a freeweb helyett?
2010. jan. 31. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Alap, hogy ha betű színén változtatsz, akkor szükség esetén a háttérszínen is változtass. Egyébként valószínűleg az útvonalak nem stimmelnek, de ehhez látni kéne.
2010. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az elérési utat, amit megadtál a képeknek, azt a freeweb érdekes módon nem találja... Képeket rakd fel ugyanúgy a tárhelyedre, és arra hivatkozzál, ne a sajátgépedről.
2010. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam. Ha a gyökérkönyvtárba rakom a képeket, a fájlok mellé, akkor sem tölti be a hátteret se a képeket. Az oldalaimat is néha megnyitja, néha nem. (proxy error).Régebben már csinálta ezt a képeimmel, aztán egy idő után be adta, majd megint egy darabig nem. Nem az elérési útvonallal van a baj. Tudtok valami megbízható kiszolgálót?
2010. jan. 31. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
<body style=”background: url (’ valamikep.jpg’ );” text="lightblue" > Így adtam meg a hátteret, ami sötét árnyalatú, és ezért nem látszanak a világoskék betűk.
2010. jan. 31. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul van beállítva a böngésződ, vagy az internetkapcsolatoddal van baj. Nézd meg a beállításokban, hogy a böngi milyen proxyn keresztül próbálkozik felcsatlakozni, amelyet esetleg nem ér el. Proxy használata nélkül mennie kell. Ha úgy sem megy, akkor valószínű, hogy a netkapcsolattal van valamiféle gond, ez már húzósabb történet.
2010. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jobb klikk FF-ben az oldalra és háttérkép megjelenítése. Nah akkor látni fogod, hogy jó helyen keresi e. ha object not found 404, akkor elérési úttal van gond.
2010. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Rájöttem mi volt a probléma. Nagy .JPG volt a képek után nem pedig kisbetűs .jpg. Nem is tudtam hogy ez is baj, de mindig tanul az ember. :)
2010. febr. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!