Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék egy ehhez az oldalho...

Jandrea73 kérdése:

Szeretnék egy ehhez az oldalhoz hasonló naptárnézetben, naponta más szöveggel megjelenő tartalmat készíteni. Html kóddal, vagy scriptel hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, honlap készítésben.Találtam egy elképzeléseimhez hasonló megoldást egy oldalon.ITT:( http://wol. Jw. Org/hu/wol/dt/r17/lp-h/2015/1/1)
2015. jan. 1. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

inkább PHP -val, lehetne megcsinálni, de persze JS alapon is kivitelezhető, ha statikus a tartalom.

Hogy te hogy tudnád kivitelezni, az attól függ mennyi az a kis tudás?

Mert most mondhatnám, hogy elkészíted a naptár HTML vázát, amilyenre szeretnéd, és JS -el betöltöd egy külön fájlból az arra a napra vonatkozó tartalmat...

2015. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a példa link nem jött össze :-)Az elképzelésemhez közel álló megoldást a napiszöveg - Őrtorony online könyvtárhoz hasonló
2015. jan. 1. 22:48
 3/6 A kérdező kommentje:

A háttértudásom nem sok, autódidakta módon próbálkozom több kevesebb sikerrel.Még egy egyszerűbb megoldást is találtam, de ez meg kevésnek tűnik ....

[link]

2015. jan. 1. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy akarod, hogy előre megírod a tartalmakat, akkor egy egyszerű php include-dal meg lehet oldani.
2015. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:-) Köszi! Ez még kivitelezhetőnek is tűnik számomra :-)erre nem gondoltam, de megpróbálok összehozni valamit
2015. jan. 1. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsabban gyorsabban ki lehet googlizni a megíráshoz szükséges php-mysql-t mint külön külön elkészíteni napi egy php fájlt, ha jól értem a problémát.
2015. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!