Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Html fail-t hogy tudok feltölt...

Renata91es kérdése:

Html fail-t hogy tudok feltölteni a webnodra vagy hogy ellenőriztessem a webhely valódiságát?

Figyelt kérdés
Szerettem volna kitenni egy fórumba a honlapom url-jét de azt írta: Helytelen nice URL formátum! Az oldalamon pedíg megnézve ez szerepel: A webhely valódiságát nem ellenőriztük. Tehát szerettem volna ellenőriztetni és egy failt írt amit fel kell töltenem hozzá! Egy html failt, hogy tudok feltölteni a webnodra?

2015. febr. 25. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Már kaptál rá választ, sehogy.
2015. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"html fail"

az tényleg fail :D

2015. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a frász az a fail? Fájlra gondolsz? Kevésbé emberi nyelveken sem így hívják.
2015. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2xSü ***** válasza:

FILE – angol szó, kiejtése: fájl, jelentése akta, dosszié. Informatikában ez alakult át egy szakszóvá, magyarul helyes kiejtés szerint is írni: FÁJL


FAIL – angol szó, kiejtése kb.: fé(i)l, jelentése megbukik, nem sikerül, elmarad, elmulaszt.


Szóval kicsit kevered a szezont a ….


> Szerettem volna kitenni egy fórumba a honlapom url-jét de azt írta: Helytelen nice URL formátum!


Hogy az adott fórum milyen URL-t tart helyesnek, elfogadhatónak, az gondolom le van írva a fórum szabályzatában, vagy a fórum üzemeltetője tud erről bővebb felvilágosítást adni. Lehet, hogy olyan URL megengedett csak, amiben nincs ? utáni rész, úgynevezett query string.



> Tehát szerettem volna ellenőriztetni és egy failt írt amit fel kell töltenem hozzá!


Nem ismerjük azt, hogy mit akarsz csinálni és hol. Igen, vannak olyan esetek, mikor egy folyamat részeként úgy tudod azonosítani, hogy te vagy a honlap tulajdonosa, hogy egy fájlt kell a honlapodra feltölteni, és ezzel azonosítod, hogy a honlap a tied, hogy te férsz hozzá a tárhelyhez. Viszont a webnode-on nincs ilyen lehetőség tudtommal, az ott szereplő honlaphoz nincsenek meg a megfelelő jogosultságaid, nem tölthetsz fel csak úgy html fájlokat.


De kissé gyanús, hogy itt össze vannak zagyválva dolgok. Egy fórumon egy link elhelyezéséhez nem gyakran szokott előfordulni, hogy azonosítanod kell azt, hogy te vagy a honlap tulajdonosa. Én legalábbis ilyennel ezeddig még nem találkoztam.


Konkrétabb segítséget csak részletesebb leírás esetén lehetne adni, ha tudnánk, hogy milyen fórumon pontosan mit akartál csinálni, mi az a bizonyos URL, hova kattintottál, stb…

2015. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerettem volna több látogatót az oldalamnak. Ezért kitettem pár fórumba az oldalt ami ehez kapcsolódik. De valahogy minden honnan törlik pedig a témában hozzá passzoló fórumra teszem ki. Egyszerűen így nemtudok nézettséget szerezni neki ha letörlik. A kavarásért elnézést akkor. De mindegy már leszarom mert sehova nem engedik kitenni! Nem tudom hol tehetném ki így!? -.-
2015. febr. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!